• Sosyal Hesaplarımız

İstanbul Şantiye Konteyner

Yuvam Konteyner kalitesi ile üretilen şantiye konteynerleri aylık 500 konteyner üretim kapasitesiyle tüm konteyner ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Şantiye konteyner yapı birimlerinde, maksimum talep şantiye alanlarında olmakla beraber, yatakhane, yemekhane, wc, duş, sosyal tesis, gsm kabinleri, güvenlik kabinleri, deprem bölgelerinde yaşam alanları gibi amaçlarla kullanılan konteyner yapısı olarak tercih ediliyor.

Şantiye konteynerlerinde seri üretime, taşımaya uygun ve müşteri tarafından çok talep edilen standart ebatlarımız; 300x700 cm (21 m2), 240x600 cm (14,4 m2), 240x700 cm (16,8 m2) ölçüler olmakla beraber müşteri talebi doğrultusunda her türlü ölçüde şantiye konteyner üretimi yapmaktayız.

Şantiye konteynerleri genellik Galvaniz sac kaplamalı ve Sandwich panel olarak tercih görmektedir. Galvaniz sac şantiye konteynerin yapısal özellikleri arasında  dış duvar da galvaniz sac, izolasyon olarak EPS köpük yada İzocam taşyünü kullanılırken, iç duvar kaplaması için pvc lambiri yada müşteri talebi doğrultusunda betopan v.s. kullanılmaktadır. Sandiviç panel şantiye konteynerlerin de ise duvarlar komple sandwich panel ile kaplanmaktadır, bu da ısı yalıtımında %60'a varan avantaj sağlar. Şantiye konteynerin tavan kaplaması yağmur suyunu köşelerden tahliye edebilecek şekilde tasarlanmış olmakla beraber bu sistem için trapez sac ve tavan izolasyon için cam yünü kullanılmaktadır.

Şantiye konteynerin iç tasarımında ıslak hacim yoksa suntalem, ıslak hacimli mekana sahipse konteyner yapısı, tavan kaplama olarak pvc lambiri tercih edilmektedir. Zemin kaplaması olarak standart üretimimizde betopan üstü mineflo  pvc kaplama yapılmaktadır.

Şantiye konteynerların kara yoluyla taşıması yapılırken, 1 tır’a standart ebatlarımızda (300x700 cm) kurulu bir şekilde 2 adet konteyner yerleştirilmektedir.

Üretimini Yaptığımız Şantiye Konteyneri Çeşitleri


  • Şantiye konteyner
  • Yatakhane konteyner
  • Yemekhane konteyner
  • Wc, Duş konteyner
  • Demonte konteyner
  • Birleşimli konteyner
  • Ofis konteyner

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.trŞantiye konteynerler küçük boyutları, küçük alanlara kurulabilmelerine izin verir, bu da araziyi kullanmanın maliyetini önemli ölçüde azaltır. Şantiye konteynerleri mobil özelliklidir. Böylece konteynerlerinizi şantiye alanında istediğiniz yere taşımak için bir forklift yada vinç yeterli olmaktadır.

Ürettiğimiz şantiye konteyneri elektrik tesisatı, aydınlatma armatürü, istenilen plana göre mutfak tezgahı ve su tesisatı ile kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Konteynerlerimizde %98 oranında Türk Malı ürünler kullanmaktayız.

Yuvam Konteyner 2007 yılından bugüne üretim tecrübesiyle Türkiye’de ve Dünyada konteyner üreticileri arasında önde gelen Türk markasıdır. Yuvam şantiye konteynerleri 2.000 metrekare üretim alanına sahip modern tesislerde üretilmektedir. Yuvam konteynerin üretim kalitesi ilkel şartlardaki üretimlerle kıyaslanmaz.

Yüksek üretim kalitesiyle Yuvam konteyneri defalarca kullanabilirsiniz. İyi izole edilmiş karkas yapısı, çift camlı pencereleri, içte kullanılan malzeme ve işçilik kalitesiyle Yuvam konteyner sıradan üretimlerle kıyaslanamayacak yapıdadır.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
BŞekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ, TURKIYE
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53