• Sosyal Hesaplarımız

İstanbul Metropol WC Konteyner

İleri üretim teknolojisi ile üst düzey Metropol Kabin WC’de Türkiye markası Yuvam Konteyner kabinin İstanbul Tuzla sınırı Gebze Organize Sanayi Bölgesinde yapmış olduğu büyük yatırım, ARGE ile kabin üretimini ve montajı en üst seviyeye çıkarttık bu sayede günlük kabin üretimini 10 adet ayda 250 adet üreterek müşterilerimize ekonomik ve mükemmel metropol WC kabinlerini tüm Türkiye'ye satıyoruz. Metropol WC konteynerlerimiz hem sabit hemde seyyar olacak biçimde imal edilmektedir.

Şehir ortamında hem şık, hem kaliteli, hem de işlevse WC konteyner ihtiyaçlarında en güzel çözüm Metropol WC konteynerlerdir. Fugalı, betopanlı, alüminyum kompozit kaplamalı, sandiviç panel seçenekleriyle bir birinden şık wc konteynerleri İstanbul ortamına en yakışan konteynerlerdir.

Ayrıca sosyal tesisler, piknik alanları, parklar, kurban kesim yerleri gibi genel kullanıma açık alanlarda metropol kabinler çevreci estetik görünümlü WC çözümüdür. Bay, bayan ve engelli WC özellikleriyle tüm ihtiyaçları karşılamaktayız. Alaturka, alafranga wc, pisuvar, engelli wc, ihtiyaca göre duş bölümleri olarak imalat yapmaktayız.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

Alüminyum Kompozit Şehir WC Konteynerler

Alüminyum kompozit plaka ile dış bölümlerini modern ve dayanıklı çizgilere taşıyoruz. İstanbul ilçe ve semt merkezlerinde ilçenize şıklık katacak wc konteyner yapıları için fiyat teklifi isteyiniz.


Kabin Şehir WC Konteynerler

Sandiviç panelin ısı yalıtımı ve şık duruşunu pratiklik ve sağlamlıkla birleştirdik, taşınabilir, seyyar WC kabinler imal ettik. İstediğiniz her ebatta ve adette wc taşınabilir kabin konteynerler sizlerin kısa ve uzun vadede tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Hafif yapısı ile tekli WC'leri insan gücü ile istediğiniz noktaya taşıyabilirsiniz. Diğer ebattaki WC'leri ise hemen, her ebattaki forkliftler ile taşıyıp yerini değiştirebilir, istediğiniz noktaya konumlandırabilirsiniz.

Standart tip wc, bay, bayan ve engelli wc, alaturka ayak taşlı, alafranga klozet tip, engelli wc olarak imalat yapmaktayız.


Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
BŞekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ, TURKIYE
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53