• Sosyal Hesaplarımız

İstanbul Konteyner

İstanbul gibi büyük bir şehirde ofis ya da işyeri açmak son derecede maliyetli olabilmektedir. Bunun yerine boş bir arazi üzerine konteyner kurmak oldukça etkili bir talep olarak görülebilmektedir. Tam anlamıyla şık ve yeterli boyutlarda olan İstanbul konteyner seçenekleri; tam anlamıyla istenilenleri karşılayabilecek yapıda yer almasıyla dikkat çekmektedir. Tüm gereksinimleri karşılayabilecek ölçütlere sahip olan konteyner seçeneklerinin içerisinde tuvalet, depo ya da mutfak gibi bölmeler de yer almakta ve ideal bir iş alanı olarak da görülebilmektedir. Bu sayede de etkili olarak iş yeri olabilecek özellikleri içerisinde barındırabilecek olan yerler olarak gözlemlenebilmekte ve işyeri gereksinimleri karşılanabilmektedir.

Konteyner seçenekleri sadece iş yerleriyle kısıtlı kalmayan barınma noktaları olarak görülmektedir. Temel bir daire işlevi de görebilecek olan İstanbul konteyner seçenekleri; tam anlamıyla bir ev havasını da taşıyacak olan meskenler olarak ifade edilebilecektir. İstenildiği gibi dekore edilip; günün genel bir kısmının geçirileceği yerler olarak da konteynerler belli bir vasfa sahip olabilecektir. Tam bir ev işlevine sahip olan konteynerlerin, aynı zamanda da son derecede korunaklı ve emniyetli olduğu da bilinmektedir. Normal bir daire kadar işlevsel olan konteynerların; çatı, pencere ve kapıları da istenildiği gibi tercih edilerek; söz konusu meskenlere de ilave edilebilecektir. Bununla beraber istenilen noktalara kolay bir biçimde de nakledilecektir.

İSTANBUL KONTEYNER İMALATI VE SATIŞI

İstanbul da bağ ve bahçelerde, çiftliklerde başta olmak üzere bir çok bölgede konteyner ev ve ofis yapıları çokça tercih edilmektedir. Konteyner ev modelleri ile yeşil arazilerinizde ferah yaşam alanları inşaa etmekteyiz. İki odalı, üç odalı, dört odalı konteyner evlerin yanı sıra tek katlı ve iki katlı olarakta konteyner ev inşaa edilmektedir. Yuvam marka kaliteli konteynerler ile istediğiniz, hayal ettiğiniz konteyner ev ve ofisleri sizlere sunmaktayız. Fabrikamızda imal ettiğimiz konteynerleri İstanbul'un tüm ilçe, köy ve mahallelerine satmaktayız. Ofis veya konteyner ev satın almak için bizi aramaktan çekinmeyiniz. 20 yıl ve üzeri kullanım ömrü sunan Yuvam Konteyner ürünleri aynı zaman da imalat hatalarına karşı 2 yıl yerinde garantilidir.

Şık ofis konteyner ürünleri yanı sıra ticaretinize katkı sağlayacak yük konteyneri imalatı ve satışı içinde ilk tercihiniz Yuvam Konteyner olacaktır. ISO ve CSC belgeli yük sıfır ve 2.el yük konteyneri satın alabileceğiniz gibi Yerli belgeli yük konteyneri tedariğindede sizlere çözüm sunmaktayız. Aynı zamanda ISO belgeli sıfır yerli üretim yük konteyneri imalatı yapan firmamız sizlerin tüm isteklerine en iyi çözümleri sunmak için çalışmaktadır.


Şehir dışında cafe ya da büfe tarzında işletmeler açacak olan kişilerin yeni bir bina inşaatı işine girmesi son derecede maliyetli bir konumda yer alacağından ötürü İstanbul konteyner seçenekleri her zaman daha da cazip gelebilecektir. Kolaylıkla taşınabilir olması ve daha düşük maliyetler sonrasında elde edilmesinden ötürü oldukça talep gören meskenler olarak ifade edilmektedir. Olabildiğince çağdaş bir çizgide işletmelerin açılmasını sağlama amacı güden kişilerin; uygun manzara içeren noktalara konteyner alarak nakletmesi sonrasında işletmelerini açabilmeleri durumu oldukça kısa bir zaman zarfında gerçekleşebilecektir. Bu sayede de farklı bir hava da yansıtacak olan konteynerların kolaylıkla dizayn edilmesi durumu da görülebilecektir. Bu tip faktörlerden ötürü de fazlasıyla ilgi çeken bir kimliğe bürünmesi de söz konusu olacaktır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
BŞekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ, TURKIYE
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53