• Sosyal Hesaplarımız

İstanbul Güvenlik Kulübesi

Güvenlik konusu hem insanlar için hem de işletmeler için çok önemli. Gerek kurumsal yapılarda gerekse de daha küçük işletmelerde, güvenlik kabini konteyner kullanımı günden güne daha popüler hale geliyor. Bir çok orta ve büyük ölçekli firmanın, apartman sitelerinin bulunduğu istanbulda güvenlik kulübesi zorunlu bir ihtiyaç haline geldi. Güvenlik elemanlarının yaz kış güven içerisinde olduğu bir ortam, görevlilerini daha sağlıklı yapma konusunda yardımcı oluyor. Son yıllarda giderek gelişen yapı tekniği, bu konuda elimizi günden güne daha da güçlendiriyor. Aslında üç ana başlıkta işleyeceğimiz güvenlik kabini konteyner, kullanışlı ve birbirinden farklı ölçü seçenekleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

İşleri bulundukları mekanda huzuru ve güvenli yaşam ortamını idame ettirmek olan güvenlik personellerinin bu işi sürdürdükleri mekanları en şık ve en modern şekilde imal ediyoruz.Karmod güvenlik kulübesi üretiminde Türkiye'nin lider firmasıdır.İsteğe bağlı olarak kurşun geçirmez özelliktede üretilebilen kabinler yüksek ses ve ısı izolasyonu sağlar.

Güvenlik kabinlerimizde isteğe bağlı olarak amörtisörlü cam kepengi ve güneşlikte takılabilmektedir. Kabinlerimizde elektrik aydınlatma armatürleri kullanıma hazır olarak sevk edilmektedir. Kabinlerimizde sigorta kutusu ve piriz mevcuttur. Yuvam güvenlik kabinleri estetik modern görünümüyle her mekana uyum sağlar bekçi kulübesi olarak ihtiyacınıza güvenli ve estetik çözüm üretir. Yuvam kabinler iyi izole edilmiş olup sıradan kabinlere göre üstün üretim kalitesine sahiptir. Yuvam kabin özel boyama sistemiyle koku yapmaz. Yuvam kabinlerin üretimi yüksek teknoloji ile donatılmış modern tesislerindeki özel üretim sistemiyle yapılmaktadır. Yuvam Güvenlik kabinlerimiz şık görümü, potatif oluşu, kullanım ve montaj kolaylığı, ısı ve ses yalıtımı gibi bir çok özelliklerinden dolayı tercih edilmektedir.

Mikrobiyolojik güvenlik kabini kullanımı ile aerosollerin yadaman iplüsyonlar sırasında yanlışlıkla yada bir kaza sonucu çıkabilecek diğer infektesolunum yolu partiküllerinin inhalasyonundan çalışanların korunması amaçlanır. Ayrıca çalışmayı da oda havasındaki kirletici etkenlerden korur. Klas II mikrobiyolojik emniyet kabini kullanılmalıdır. Ayrıca çalışma esnasında hepa filtreli yüz veya ağız-burun maskesi kullanılır. Mikrobiyolojik güvenlik kabini içinde infekte materyalile yapılacak manipülasyonlar için öneriler önlemler ve teknik prosedürler aşağıda verilmiştir.

Metropol Güvenlik Kulübesi

Görüntü olarak olağanüstü diyebileceğimiz aynı zamanda verimli kullanım için en uygun koşulları taşıyan korunaklı mekânlardan ilki, 150 x 150, 200 x 200 ve 200 x 300 ölçüleri ile karşımıza çıkıyor. Çok sık kullanılan modeller olarak karşımıza çıkan bu unsurları, yalıtımı ve kullanışlı yönü ile dikkat çekiyor. İnsanların yaşam standardını belirleyen güvenlik konusunda avantaj sağlayan bu sistem, günden güne daha fazla kişi ya da işletme tarafından tercih ediliyor. Şehrin doğasına uygun yapısıyla modern bir görüntü oluşturan güvenlik kabini konteyner, değişik ölçü ve farklı ebat anlayışı ile birlikte, gerektiğinde birden fazla güvenlik için istasyon veya en doğru adresi oluşturuyor.

Sandiviç Panel Güvenlik Kulübesi

Güvenlik farklı model ve yapıdaki güvenlik kabin konteyner çeşitliliği, karşımıza yeni ve farklı alternatifler çıkarmaya devam ediyor. Özellikle panel kabin olarak kullanılan rahat korunaklı ve gösterişli güvenlik kabini konteyner, bütün güvenlik elemanları için rahat çalışma ortamı hazırlıyor. Hava şartları ve doğa koşulları hesaplandığı zaman, güvenlik elemanlarının 7/24 verdiği hizmette özellikle izolasyon ve yalıtım çok büyük önem taşıyor. Güvenli bir mekân oluşturulması konusunda iyi bir alternatif olan panel yapı tekniği, 135 x 135 ve 135 x 210 ölçüleriyle ve sık kullanılan çeşitleri ile karşımıza çıkıyor. Basit ve pratik yöntemlerden biri olan aynı zamanda gösterişli ve korunaklı yapısıyla dikkat çeken güvenlik kabini konteyner, özellikle güvenlik elemanlarının azami derecede faydalandığı bir sistem olarak kendini gösteriyor.

Polyester Mobo Güvenlik Kulübesi

En sık karşılaştığımız güvenlik kabini konteyner çeşitliliğinden biri olan polyester kabin, hem ucuz hem de pratik kullanımıyla birlikte en çok tercih edilen sistemlerden biri. Genelde 150 x 250 ölçüsü, en çok karşılaştığımız güvenlik kabini konteyner yapısı olarak dikkat çekiyor. Güvenliği sağlamak aynı şekilde bulunduğunuz ortamda insanlara güven vermek, ancak uzman ekip katkısıyla mümkün olabiliyor. İşinde profesyonel olan güvenlik elemanları, her zaman korunaklı ve işlevsel bir yapı tekniğinden faydalanmalı. Günümüzde verimli kullanımını doğru adres olarak karşımıza çıkan güvenlik kabini konteyner, hem ileri tekniği hem de kullanışlı yönüyle birlikte pek çok insana güven veren bir unsur olarak dikkat çekiyor.

Adeta insanların yaşam standartlarını en yukarı taşıyan güvenlik mevzu, yeni ve kaliteli yapma teknikleri ile desteklenerek performansı artırılıyor. Elemanların görev başarısının yanı sıra korunaklı bir mekânın güvenliğe olan katkısı, gerçekten her zaman en üst düzeyde gerçekleşiyor. Değişik ölçü ve farklı ebatlarını yalıtım ve izolasyon konusundaki avantajlarıyla güvenlik kabini konteyner, güvenlik anlamında gerçekten insanlar için çok şey ifade ediyor.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr


Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
BŞekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ, TURKIYE
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53