• Sosyal Hesaplarımız

Ahşap Kaplamalı Ofis Konteyner

Ahşapın doğallığını modüler yapı sistemi konteyner ile bütünleştiriyoruz. Ofis konteynerlerinde standartın dışında üretim yapan Yuvam Konteyner sizlerin kalitenize ve marka değerinize özel imal ettiğimiz ofis konteynerleri ile oldukça beğeni topluyor.

Konteyner yapısının dış ve iç bölümlerine doğal ahşap ile yaptığımız duvar kaplamaları ve dış süslemeleri ile sıra dışı bir ofis konteynerine sahip olacaksınız. İstanbul'un tüm ilçelerinden dilediğiniz tasarımı, hayal ettiğiniz ofis konteynerini 10 günde anahtar teslim hazırlamaktayız. Daha fazla bilgi ve ayrıntılar için bizimle iletişime geçiniz.


Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

- - - - - - - - - - - 
arama etiketleri: çatalca ofis kontenyer, silivri konteyner, şile konteyner, tuzla, pendik şantiye, beşiktaş konteyner, maslak konteyner, beyoğlu ofis konteyner, kadıköy, kartal, üsküdar, beykoz, ümraniye konteyner, çekmeköy, sancaktepe ofis konteyner, sultanbeyli, dudullu ofis konteyner, bayrampaşa, fatih, eyüp, arnavutköy, adalar, ataşehir şantiye konteyner, avcılar, bağcılar, bahçelievler, bakırköy, başakşehir konteyner, beylikdüzü ofis, büyükçekmece, küçükçekmece, maltepe, kağıthane konteyner, sultangazi, şişli, zeytinburnu, gaziosmanpaşa, güngören

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
BŞekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ, TURKIYE
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53